www.dedemanloyalclub.com adresinden ‘üye ol’ kısmına tıklamanız ve istenilen bilgileri eksiksiz girmeniz yeterlidir. Dilerseniz Dedeman otellerinde konakladığınız esnada resepsiyon görevlisinden sizi kaydetmesini de isteyebilirsiniz. Üyelik bilgileri sırasında paylaştığınız e-posta adresine gelen üyelik numarası ve şifrenizi içeren onay mesaj aracılığıyla üyelik aktivasyonunu yapmanız gerekmektedir.

Sadece kişiye özeldir ve devredilemez.

www.dedemanloyalclub.com adresine giriş yaparak, üye olduktan sonra size gelen üyelik onay e-postasına tıklamanız ve hesabınızı aktive etmeniz durumunda sanal kartınız otomatik oluşturulur.

Sadece Dedeman Loyal Club kartına sahip üyeler, Dedeman Hotels & Resorts International otellerinde yapacakları nitelikli konaklamalarda oda ücreti üzerinden her bir Euro harcama için 10 Loyal Puan kazanır. Aynı odada kalan iki veya daha fazla kişinin kartı olması halinde, resepsiyon tarafından fatura ayırma işlemi yapılarak fatura tutarı belirttiğiniz oranlarda kartlarınıza puan olarak yansıtılacaktır.

Konaklamalarda puan kazanımından faydalanmak için şart koşulan fiyattan rezervasyon yapılmalıdır. Şart koşulan fiyatlar; günün en iyi oda fiyatı, anlaşmalı şirket fiyatları veya uzun dönem konaklama fiyatları dahilinde gerçekleşir. Daha fazla bilgiyi rezervasyon esansında alabilirsiniz.

Birden fazla oda rezervasyon yaptırmanız veya kendi odanız haricinde başka odaların masraflarını ödemeniz durumunda, yalnızca üye olarak konakladığınız oda ücretine ait puan kazanımı gerçekleşecektir.

Dedeman Loyal Club sisteminde 3 çeşit üyelik tipi bulunmaktadır: Advantage Card, Plus Card ve Elite Card.

Dedeman Loyal Club sistemine üye olan misafirler, kaydoldukları tarihten itibaren Advantage Card üyeliğine hak kazanırlar. Bu hak ömür boyu geçerlidir. Dedeman Loyal Club hesabınıza giriş yaparak, puan durumunuzu kontrol edebilir ve konaklama detaylarınıza erişebilirsiniz.

Dedeman Loyal Club Plus Card üyeleri 12 aylık takvim dönemi içinde 25 gece konaklama yaparak Dedeman Loyal Plus Card sahibi olmaya hak kazanacaklardır. Dedeman Loyal Club hesabınıza giriş yaparak, puan durumunuzu kontrol edebilir ve konaklama detaylarınıza erişebilirsiniz.

Dedeman Loyal Club Avantaj Card ya da Dedeman Loyal Plus Card üyeleri 12 aylık takvim dönemi içinde 40 gece konaklama yaparak Dedeman Loyal Elite Card sahibi olmaya hak kazanacaklardır. Dedeman Loyal Club hesabınıza giriş yaparak, puan durumunuzu kontrol edebilir ve konaklama detaylarınıza erişebilirsiniz.

Kartların son kullanım tarihi yoktur, ancak statü puanları aşağıda belirtilen şekilde iptal edilir;
Loyal Avantaj Card sahipleri son puan kazanımından itibaren 12 ay içinde yeni puan kazanmazlar ise mevcut puanları iptal edilir.
Loyal Plus Card sahipleri son puan kazanımından itibaren 18 ay içinde yeni puan kazanmazlar ise mevcut puanları iptal edilir ve kart statüleri bir alt kategoriye alınır.
Loyal Elite Card sahipleri son puan kazanımından itibaren 24 ay içinde yeni puan kazanmazlar ise mevcut puanları iptal edilir ve kart statüleri bir alt kategoriye alınır.

Kazanılan puanlarınızla istediğiniz otelde müsaitlik durumuna göre ücretsiz ödül konaklama imkânından ve kart statünüze göre ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Resepsiyonda özel check-in
Tüm Yiyecek ve İçecek harcamalarında %10 indirim

Resepsiyonda özel check-in
Otel Genel Müdürü tarafından isme özel yazılmış Hoş Geldiniz Mektubu
Erken Check-in ayrıcalığı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak)
Geç Check-out ayrıcalığı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak)
Tüm Yiyecek ve İçecek harcamalarında %15 indirim

Rezervasyon önceliği
Resepsiyonda özel check-in
Bir üst kategori odaya geçiş imkanı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak)
Otel Genel Müdürü tarafından isme özel yazılmış Hoş Geldiniz Mektubu
Erken Check-in ayrıcalığı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak)
Geç Check-out ayrıcalığı (Otel uygunluk durumuna bağlı olarak)
Odalarda Vip 2 set-up sunumu
Tüm Yiyecek ve İçecek harcamalarında %15 indirim

Dedeman otellerinde ödül konaklama talebinden bulunmak için en az 15000 Loyal Puan, Park Dedeman otellerinden ödül konaklama talebinde bulunmak içinse en az 9000 Loyal Puan biriktirmiş olmanız gerekmektedir. Dedeman Hotels & Resorts International otellerinde daha çok konaklayın, daha çok puan kazanın.

Dedeman Loyal Club üyesi olarak, sizin için seçilen özel fiyatlardan ve promosyonlardan yalnızca siteye giriş yaparak yararlanabilirsiniz. Profil bilgileriniz otomatik olarak formlara girilebileceği için Dedeman Loyal Club üyesi olarak online rezervasyon yaptırmak çok daha kolay olacaktır.

Dedeman Loyal Club web sitesinden hesabınıza giriş yaparak online talepte bulunabilir ya da çağrı merkezimiz (+90 216 251 45 40) ile iletişim kurarak ödül konaklama talep edebilirsiniz.

Dedeman Loyal Club web sitesinden hesabınıza giriş yaparak mevcut rezervasyonunu online iptal edebilir ya da çağrı merkezimiz (+90 216 251 45 40) ile iletişim kurarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.