• +90 216 469 66 00
  • info@dedemanloyalclub.com

Sık Sorulan Sorular

www.dedemanloyalclub.com adresinden kayıt ol seçeneğini tıklamanız ve üyelik koşullarını yerine getirmeniz yeterli *Dedeman Otellerinde konakladığınız esnada Resepsiyon görevlisinden sizi kayit etmesini isteyebilirsiniz.
Sadece kişiye özeldir ve aktarılamaz.
İlk kayıt olmanızın arkasında üyelik onayınızı alabilirsiniz. Dedeman Otellerinde ilk online kaydınızın ardından en az beş gece konaklama yapmanızdan sonra da ömür boyu Dedeman Loyal Club plastik kartınızı adresinize postalıyoruz. Lütfen doğru adrese ulaşabilmemiz için güncel bilgileriniz kontrol ediniz.
Sadece davetle alınabilir. Dedeman Otellerinde 12 aylık süre içerisinde nitelikli konaklamalardan en az 15 geceleme yapıldığı zaman Plus kartınıza ulaşabilirsiniz. Üyelik kazanıldığı tarihten itibaren 1 yıllığına geçerlidir.
Üyelik kartına sahipken son kullanma tarihi geçmeden, 12 aylık dönemde Dedeman Otellerinde en az 15 nitelikli konaklama yapılması gerekmektedir.
Sadece davetle alınabilir. Dedeman Otellerinde 12 aylik süre içerisinde nitelikli konaklamalardan en az 30 geceleme yapıldığı zaman Elit kartınıza ulaşabilirsiniz. Üyelik kazanıldığı tarihten itibaren 1 yıllığına geçerlidir.
Üyelik kartına sahipken son kullanma tarihi geçmeden 12 aylık dönemde Dedeman Otellerinde en az 30 nitelikli konaklama yapılması gerekmektedir.
Kart sahipleri çok özel ödüllerden ve ayrıcalıklardan yararlanır. Lütfen buraya tıklayınız.
Gecelik konaklama kredisinden faydalanmak için, şart koşulan fiyattan rezervasyon yapılmalıdır. Şart koşulan fiyatlar için rezervasyon esnasında bilgi alabilirsiniz.
Konaklama tarihinden itibaren en fazla altı ay içerisinde geriye dönük işlem yapılabilir.
Sadece kendi konakladığı oda için alabilir.
Kayıt olduğunuz gün itibariyle başlar ve 12 aylık dönemlere göre hesaplanır.
Nitelikli konaklamalar kazanıldıktan sonra uygulanmaya başlar, her beş gecelik konaklamadan sonra Dedeman Loyal Card ve Dedeman Loyal Card Plus üyelerine bir avantaj ödül verilir.
-Tek konaklama sırasında üst üste iki gece oda yükseltme.
-Toplam 12 aylık dönem için en fazla 4 avantaj ödül verilir.
Nitelikli konaklamalar kazanıldıktan sonra uygulanmaya başlar, her on gecelik konaklamadan sonra Dedeman Loyal Card Plus ve Dedeman Loyal Card Elit üyelerine bir plus odülü verilir.
-Dedeman Otellerinda 1 gece ücretsiz konaklama ve ya
-Konaklama yapıldığı akşam iki kişilik 3 çeşitten oluşan akşam yemeği
-Toplam 12 aylık dönem için en fazla 4 plus odül verilir.
-Nitelikli konaklamalar kazanıldıktan sonra uygulanmaya başlar, her yirmi gecelik konaklamadan sonra Dedeman Loyal Card Elit üyelerine bir elit ödül verilir.
-Dünya çapındaki herhangi bir Dedeman'da bulunan bir suitte hafta sonu boyunca 2 gecelik ücretsiz konaklama olarak kullanılabilir (Cuma-Pazar veya Cumartesi-Pazartesi arası).
- Toplam 12 aylık dönem için en fazla 4 elit ödül verilir.
Elit üyesinin faydalanabileceği ödüller zaten avantaj ödülleride kapsamaktadır.
Rezervasyonlar için doğrudan otellere ya da çağrı merkezimiz (+90 212 280 8 444) ile iletişim kurarak ödüller kullanılır.
Dedeman Loyal Club web sitesine giriş yaparak, üye olduktan sonra size gelen onay mailinizi tıklayınız ve hesabınızı aktive ediniz.
Herhangi bir sorunla karşılastığınızda +90 212 280 8 444 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.